70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Wędkarski Pyrzyce

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Wędkarski Pyrzyce

Wędkarstwo podlodowe

Dla wielkich wędkarzy zarówno pogoda kiedy i pora roku nie jest przeszkodą do doskonalenia swojej pasji. Dużo spośród nich z niecierpliwością wygląda na zamarznięcie akwenów wodnych, aby mogli wejść na lód i utrzymywanie swojego zainteresowań.

Wędkarski Dziwnów

Wędkarstwo podlodowe staje się coraz większe. Jeśli chcemy dołączyć do ciała tych pasjonatów, musimy się uzbroić w sprzęt, który dobrze odbiega swoim widokiem i parametrami od tych, używanych w okresie letnim. Nawet laik zdaje sobie sprawę, że już sama wędka musi być znacznie krótsza.

wędkarstwo allegro

wędkarstwo allegro

Lecz w wywierconym w lodzie otworze niestety będzie łapać wędką o długości 2-3 metrów. Jakiego sprzętu będziemy wymagać oprócz wędki?

Żyłki wędkarskie

Zdolności do wędkowania podlodowego, podawane w sprzedaży są przede każdym mniejsze od tradycyjnych. Wynika to z faktu, iż nie jest nam potrzebna ilość niezbędna do jej rzucania na droga, jak dzieje się ostatnie latem. Wymaga istnieć zawsze dostosowana wytrzymałością do ciężaru ryb przebywających w zbiorniku. Kluczowym istnieje zarówno jej kolor nie odstraszał ryb. Wykluczone jest kierowanie zimą żyłek kolorowych – traktowane są żyłki przezroczyste, antyrefleksyjne, z odcieniem zbliżonym do normalnego lodu.

Zobacz również porównywarka tabletów

Wędkarski Dziwnów

Wędkarstwo podlodowe – na co łapać?

O ile chce nam, by nasze przyszłe trofeum nie zauważyło żyłki, o tyle przynęty muszą wabić rybę. Powszechnie stosowane zimą przynęty to:

błystki podlodowe, czyli sztuczna przynęta przypominająca kształtem młody narybek, zbudowana z metalu, tworzywa sztucznego lub drewna. Błyski podlodowe wyposażone są w kotwiczki umożliwiające zacięcie i holowanie ryby. Zimowe błystki polecają się przede każdym wysokimi połyskującymi barwami lub wielkim, transparentnym kolorem;
mormyszki, czyli metalowe haki z główką. Celem zainteresowania ospałych w obecnej temperaturze ryb, główki przeważnie są w kolorze srebrnym czy złotym. Główki są także nacinane tak, by w sezonie ruchu jak daleko odbijały światło. Aby zapobiec niepożądanemu procesowi rdzewienia, mormyszki płaci się warstwą wolframu lub srebra;
przynęty wędkarskie naturalne, podawane w sukcesu stosowana metody spławikowej. Zimą traktowane są zarówno przynęty kiedy i zanęty o wysokim, nęcącym smaku i kolorze czerwonym lub transparentnym. Ilość atraktora lub dipów jest dużo szersza niż w okresie letnim.

Wędkarstwo podlodowe za małe pieniądze może stać się naszym nowym hobby na zimne dni.

Źródło artykułu Wędkarstwo podlodowe

Wędkarski Dziwnów

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments