70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Trener personalny Pasym

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Trener personalny Pasym

Czego nie robić przed treningiem?

Postanowiłaś, że od teraz będziesz ciągle i dobrze ćwiczyć? Chcesz by dało Ci to całkowicie taki rezultat jak założyła, tylko nie do tyłu rozumiesz co dalej robisz źle oraz co warto poprawić? Zobacz swoją listę, która pokaże Ci zakres wykonania i pomoże szybciej osiągnąć założone cele.

Trener personalny Orzysz

1. Nie spożywaj przed treningiem

Dla wielu istnieje wówczas typowa zasada, ale uwierz mi, niejedna osoba umieszcza na miejsca fitness z grubym brzuchem. Bez znaczenia jest, czy zjesz wartościowy posiłek czy kebaba. W poszczególnym natomiast drugim przypadku bardzo prawdopodobne jest, że odczujesz duży dyskomfort – zacznie boleć Cię brzuch, będziesz uznawała wzdęcia, obciążysz układ pokarmowy, który nie strawi jedzenia. Poczujesz senność i zmęczenie i średnie, że przerwiesz trening. Żelazną myślą jest, by po posiłku odczekać przynajmniej 2 godziny i dopiero potem udać się na siłownię. Powracając do kebaba, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężkostrawne posiłki są więcej dużo zły wpływ na system, zwłaszcza jeżeli chcesz utrzymać lub wyrobić formę czy zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz również impact factor

Trener personalny Orzysz

2. Nie dysponuj z sauny

Sauna przed treningiem może pokazać się zbyt dużym obciążeniem dla organizmu, zwłaszcza dla uczucia i systemu krwionośnego. Po pierwsze po saunie przeważnie jesteśmy odwodnione oraz po zakończeniu z niej potrzebujemy dokładnie przywrócić organizm do normalności. Ruch w takim istnienie nie będzie korzystny a może przysporzyć więcej surowego niż dobrego.

Po drugie sauna rozluźnia mięśnie, a podczas ćwiczeń chce nam, aby były one napięte. Dlatego i lepiej przedstawić na głęboką rozgrzewkę, zamiast na saunę.

3. Nie pij alkoholu

Kolejny element, który dla grup może płacić się wręcz śmieszny – na wesele. Są jednak osoby umieszczające na siłownię po jednym albo dwóch piwach. Nie mowa tutaj o upojeniu alkoholowym, a jedynie o małej ilości alkoholu we natury, która może przydać się do kontuzji. Pogorszy pracę układu ruchu, latania i nerwowego. Jeśli to dzisiejsze popołudnie spędziłaś ze szklanką piwa czy kieliszkiem wina, odpuść trening. I rzeczywiście nie da Ci zamierzonych rezultatów.

4. Zrób się na wysiłek

Trener personalny Orzysz

Przed odejściem na siłownię, zrób się i tak spakuj torbę. Weź ze sobą wystarczającą ilość wody, klapki i ręcznik pod prysznic oraz ręcznik, który będziesz szalała na indywidualnej siłowni. Nie skończ jeszcze o praktycznym i niekrępującym stroju. Buty treningowe damskie to cel, jeżeli chcesz uniknąć kontuzji. Miej więcej o gumce do włosów i zegarku sportowym monitorującym Twój wysiłek. Wyśpij się, zjedz wartościowy posiłek, odczekaj odpowiednią ilość czasu także do działania! Zrób normalny trening!

Trener personalny Orzysz

zobacz również Czego nie robić przed treningiem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *