70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Nasza firma wprowadziła do swoje oferty również pożyczki społecznościowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowego zarobku. W dodatku z tej oferty mogą skorzystać osoby, które osiągnęły pełnoletność.

Udzielając pożyczek społecznościowych, należy pamiętać, że to właśnie nasza firma Expresscash.pl jest ich pośrednikiem.

Dajemy możliwość dostępu do odpowiedniej platformy, która daje możliwość udzielania pożyczek społecznościowych. Każdy otrzymuje od nas własny login oraz hasło, dzięki którym można korzystać właśnie z tej platformy. Zadaniem inwestora jest to, że podejmuje on samodzielną decyzję, na temat czy dana osoba uzyska pożyczkę społecznościową, czy też nie. Każdy inwestor, który podejmuje decyzję czy udzieli tej pożyczki społecznościowej, czy też nie w pierwszej kolejności jeszcze przed jej udzieleniem ma prawo do wglądu do wszystkich dokładnych danych osoby, która ubiega się właśnie o pożyczkę społecznościową. Podgląd do tych danych da inwestorowi tę świadomość, z jaką osobą ma do czynienia, będzie dokładnie znał dane klienta, będzie wiedział, jaka go kwota interesuje, jak się przedstawia oprocentowanie, dokładnie będzie również wiedział o jego sytuacji. Oczywiście my musimy mieć jakiekolwiek zabezpieczenie dlatego też każda osoba, która się stara o pożyczkę społecznościową, innymi słowy pożyczkobiorca w celu naszego zabezpieczenia musi dać jakąkolwiek rzecz pod zastaw. Oczywiście przedmiot ten musi mieć wartość finansową. Takie rozwiązanie daje spokój oraz gwarancję, że jest ten przedmiot, który został zastawiony pod zastaw, ponieważ stanowi on to zabezpieczenie. Nie ma takiej opcji, by przedmiot ten, był w żaden sposób uszkodzony, musi być on w idealnym stanie, nie może być to także niska kwota, ale adekwatna do pożyczki społecznościowej, jaką zaciągnął klient. Także przyjmujemy rzeczy tylko w stanie nie uszkodzonym, a także o odpowiedniej wartości finansowej.

Także każda osoba może zostać inwestorem, jedynie czego wymagamy od takiej osoby, to przede wszystkim pełnoletności oraz wkładu własnego, który musi zostać przekazany na udzielenie pożyczki społecznościowej.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Skorzystaj z tej współpracy już dziś. Nie zwlekaj dłużej. Przekonaj się sam, jak wiele możesz dzięki nam zyskać. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, który można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej, a także można się z nami kontaktować poprzez wiadomość e-mail. Masz jakiekolwiek pytania? Pytaj śmiało, jesteśmy między innymi od tego, by Ci pomóc. Nie chcemy, byś miał żadne wątpliwości. Nasi doradcy dokładnie przedstawią Ci cały proces podpisania umowy jednak wiedz, że to jest wszystko banalnie proste.