70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Oświetlenie lead Allegro Sianów

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Oświetlenie lead Allegro Sianów

Ciekawe pomysły na zastosowanie technologi LED

Tworzysz nasze miejsce, budujesz dom, robisz remont swojego pokoju? Chcesz, żeby goście, którzy Cię odwiedzają byli zachwyceni kunsztem, z jakim została opracowana dana powierzchnia? Szukasz ciekawych pomysłów, jak niskim nakładem kosztów uzyskać wspaniałe efekty? Więc dobro, że tutaj trafiłeś!

Oświetlenie lead Allegro Tuczno

Czym w zespole jest technologia LED?

Mimo, że tylko z kilku, kilkunastu lat technologia LED na określone zagościła w lokalach, wtedy jej korzenie sięgają trzeciej dekady XX wieku, a do masowej produkcji diody LED weszły tylko w latach 60. Swój przypadek mogą zawdzięczać ogromnej wydajności, która bardzo przewyższa konkurencyjne żarówki. Dla porównania – lampa LED o mocy 15W będzie przekazywała światło na pokładzie 100-watowej żarówki żarowej! Wówczas nie koniec, ponieważ LEDowa żarówka może świecić nieprzerwanie nawet przez 15 lat, natomiast zwyczajna – tylko dwa.

oświetlenie lead allegro

oświetlenie lead allegro

kup teraz na allegro

Dlatego nawet mimo wielu wyższej opłaty za pracę – żarówki LED szybko zwracają koszty zakupu.

Tymi okresy niezwykłą popularnością zajmują się tzw. taśmy LED. Czym są? To małe, giętkie taśmy, do jakich przytwierdzono niewielkie żarówki LED. Stanowią dużo dostępne w montażu i stosują natychmiastowe efekty wizualne względem architektury pomieszczeń natomiast nie tylko. Co ciekawe, grają w dosłownie każdym kolorze, natomiast niektóre modele mogą kolor podświetlania zmieniać, jeżeli zastosuje się do nich prawidłowe sterowniki.

Oświetlenie lead Allegro Tuczno

Które są rodzaje oświetlenia LED?

Podstawowym pomysłem na wykorzystanie oświetlenia LED jest swoja wymiana wszystkich żarówek w staniu. Dzięki temu wydatki zużywanej energii elektrycznej spadną! Przecież nie można zapominać o tym, że wspomniane żarówki dobrze się sprawdzą w wypadku oświetlenia ogrodu, ponieważ odpowiednia obudowa może korzystać prąd z działalności słonecznej. W dobę energia zostanie zgromadzona, natomiast w nocy Twoje oświetlenie ogrodowe będzie świeciło zupełnie za darmo!

Oświetlenie lead Allegro Tuczno

Świetnym projektem jest jeszcze umieszczenie płaskich żarówek LED w podwieszonym suficie. Toż miłe wyjście do wielkości niewielkich, np. wąskich korytarzy, czy niewielkich łazienek. Dzięki takiemu umieszczeniu lampy miejsce będzie optycznie robiło na głębsze. Warto wiedzieć, że lampy LED się nie nagrzewają tak, jak standardowe odpowiedniki, dlatego bez trudności można je dawać w otoczeniu wełny mineralnej wykorzystywanej do ocieplenia sufitu. Nie wolno tego powiedzieć o różnych żarówkach.

Oświetlenie lead Allegro Tuczno

Jadnak najbardziej powszechnym zastosowaniem dla dosłownie każdej powierzchni jest użycie taśm LED! Sekretem na dobre ich zlokalizowanie jest montaż w polu, w jakim nie widać źródła światła, ale widać samo światło, dzięki czemu w mieszkaniu panuje dobra atmosfera. Świetnym projektem jest danie takiego podświetlenia na przykład w luce przy suficie podwieszanym, pod łóżkiem (że stanowi taka ofertę), na wysokiej płycie szafek kuchennych itd. Warto postawić taśmy LED w salonie, bowiem to obecnie tam zazwyczaj jest się czas z gośćmi. Taśma LED może świecić nastrojowo, delikatnie, jako doskonały przyrząd do kieliszka wina, a przy wykorzystaniu odpowiedniego modelu taśmy i sterownika LED – nic nie będzie siedziało na granicy, żeby uruchomić tryb zmieniający kolory niczym w konkretnej dyskotece. Wystarczy dołączyć do tego muzykę i przyjemna impreza gotowa!

zobacz również najlepsze tablety

Oświetlenie LED dla każdego

Prowadzisz lokal gastronomiczny, kawiarnię, klub, a może szukasz nowoczesnych wyjść do indywidualnego miejsca? Ciekawym programem jest zakup okręgu uczynionego z jakiegoś materiału, ważne jest natomiast, aby jego wnętrze było wąskie i wysokie, nie zaokrąglone i wąskie. Dlaczego? We mieszkaniu owego okręgu należy umieścić taśmę LED. Kiedy powieli się ten schemat i da koła w otoczeniu ścian czy sufitu – wynik będzie świetny! Świetnym projektem jest również podświetlenie np. ram obrazu lub lustra – wystarczy pod ramą umieścić taśmę LED tak, żeby światło wybierało się z strony ściany.

Powinien jednak wiedzieć, że pierwszym ograniczeniem w użytkowaniu technologii LED jest swoja wyobraźnia. Dzięki niej można zrobić naprawdę wiele ciekawych konstrukcji, które przykują uwagę jest, a co więcej, spodobają się Tobie!

Źródło artykułu Ciekawe pomysły na zastosowanie technologi LED

Oświetlenie lead Allegro Tuczno

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments