70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Nasza firma Expresscash.pl oferuje nie tylko pożyczki krótkoterminowe, ale również długoterminowe, które noszą również nazwę kredyty na raty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki w dużo wyższej kwocie, a do tego jest wygodny system spłaty rat. Ponieważ raty są idealnie dopasowane, a do tego zaciągniętą pożyczkę długoterminową można spłacać, zarówno w miesiącach, jak i latach.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Wiele osób już skorzystało z naszej oferty, jaką jest kredyt na raty dlaczego? Ponieważ dzięki nam można w szybkim tempie uzyskać dużą ilość gotówki, którą można spłacać w przystępnych ratach. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić o to, że przedstawimy Ci wytyczne, że na to, czy na to musisz przeznaczyć zaciągniętą przez siebie pożyczkę. Nic z tych rzeczy. Zaciągnięty kredyt na raty możesz przeznaczyć na dowolny cel, czyli na co tylko chcesz. Chcesz kupić nowy samochód? Musisz wyremontować mieszkanie? Chcesz przeżyć swoją podróż życia? To wszystko dzięki nam może się spełnić. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług już dziś. Wyróżnia nas również to, że my nasze formalności ograniczamy do minimum, sami nie lubimy papierkowej roboty. Także nasza firma daje wam możliwość załatwienia wszystkiego bez wychodzenia z domu całkowicie online. Możecie swobodnie zapomnieć o tych męczących kolejkach czy to w banku, czy w urzędach za dokumentami, to już przeszłość. Teraz wszystko można załatwić, szybko i przyjemnie. Dlaczego wprowadziliśmy sprawdzanie wniosków w tak szybkim tempie? Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo wiele osób potrzebuje gotówki na już, ponieważ wypadła jakaś losowa i niespodziewana sytuacja, na którą byliśmy po prostu nieprzygotowani. Nie interesują nas także zarobki naszych klientów, dlatego też wasze zaświadczenia czy to o zarobkach, czy to o zatrudnieniu nie będą nam do niczego potrzebne. Nie musicie się również martwić o to, że sprawdzimy was w rejestrze dłużników. Nie jesteśmy tego zwolennikami, Dla nas jest ważne to, co jest tu i teraz jaka jest na chwilę obecną wasza sytuacja. Wymagać będziemy tylko waszego dowodu osobistego w celu sprawdzenia prawidłowości danych, które zostaną podane we wniosku i to wszystko.

Tutaj również, aby móc osiągnąć kredyt na raty trzeba wykonać odpowiednie kroki.

Podczas pierwszego kroku następuje wprowadzenie złożonego wniosku przez klienta.

Także, jeżeli klient zdecyduje się na firmę Expresscash.pl to wniosek jest wprowadzany do systemu, dzięki temu w bardzo szybkim tempie naszym pracownikom udaje się ten wniosek przeanalizować. Analiza tego wniosku jest potrzebna po to, by udało się dobrać dla klienta, jak najkorzystniejszą ofertę. Nie zajmujemy się żadnym sprawdzaniem klienta w rejestrach dłużników, czy widnieje on tam jako dłużnik, czy też nie nie jest nam to do niczego potrzebne. Jedyne co sprawdzimy to dane z dowodu osobistego. Jest to dla nas rzecz priorytetowa, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie uchronić się, jak i naszych klientów przed oszustami, ponieważ bardzo często bywa tak, ze się po prostu ktoś za kogoś podaje i wtedy ta druga osoba jest pokrzywdzona, jeżeli ktoś się za nią właśnie podał.

Podczas drugiego kroku trwają negocjacje.

Po zakończonej weryfikacji nasi pracownicy przedstawiają klientowi ofertę. Oczywiście są takie sytuacje, że klient chce negocjować warunki, które przedstawiliśmy i jak najbardziej ma do tego prawo jesteśmy otwarci na różnego rodzaju negocjacje. Mogą one dotyczyć oprocentowania, kwoty czy terminu spłaty zaciągniętej pożyczki.

Podczas trzeciego kroku odbywa się załatwianie formalności.

Jeżeli propozycja firmy Expresscash.pl zostanie zaakceptowana, to nasz pracownik na dniach dostarczy wszystkie dokumenty, które należy podpisać, jest to bardzo ważne. Dlatego też jeszcze przed podpisaniem umowy każdy, kto taki rodzaj umowy otrzyma, powinien się w pierwszej kolejności zapoznać z tą umową. Sprawdzić, czy aby wszystkie dane w umowie, które zostały zawarte, się zgadzają. Podczas negocjacji zostały ustalone inne warunki między innymi kwoty, oprocentowania czy terminu spłaty to również trzeba sprawdzić, czyli, że to, co zostało ustalone podczas negocjacji, jest zawarte w umowie. Oprócz tego klient otrzyma regulamin świadzconych usług przez naszą firmę, z tym regulaminem również każdy powinien się zapoznać. Także nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał gdzieś dojechać, by podpisać dokumenty, to my się tym zajmujemy. Masz prawo wyboru, czyli dokumenty mogą zostać Ci wysłane na maila lub też możesz zadecydować o tym, że dane dokumenty przywiezie Ci do ręki nasz doradca. Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Podczas czwartego kroku następuje przekazanie gotówki.

Także, kiedy wszystko jest już domknięte. Wszelkie dokumenty zostały podpisane, a formalności załatwione następuje przekazanie gotówki klientowi. Tutaj również klient może zadecydować, w jaki sposób chce otrzymać gotówkę. Może ją oczywiście dostać bezpośrednio na swój rachunek bankowy, który będzie musiał oczywiście wcześmniej podać w celu zrealizowania przelewu lub może je otrzymać do ręki podczas spotkania z doradcą.