708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Krakowscy sutenerzy usłyszeli zarzuty

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Krakowscy sutenerzy usłyszeli zarzuty

W ręce krakowskich śledczych wpadła zorganizowana grupa przestępcza, która od 2015 roku trudniła się sutenerstwem a także sprzedażą narkotyków.

 

Krakowski gang sutenerów został rozbity przez małopolskich śledczych. Zatrzymane osoby zajmowały się nie tylko handlem kobietami ale również zmuszaniem ich do prostytucji a także rozprzestrzenianiem narkotyków w małopolsce.

Krakowscy śledczy łącznie zatrzymali dziewięć osób, które działały w zorganizowanej grupie przestępczej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrzymani sutenerzy sprzedawali kobiety i zmuszali je do prostytucji, czerpiąc z tego korzyści materialne. Jedna z pokrzywdzonych kobiet została sprzedana za dwa tysiące złotych.

Dwóch podejrzanych usłyszało zarzuty o handel kobietami i czerpanie korzyści majątkowych z zmuszania kobiet do prostytucji – są to Grzegorz L., oraz Tadeusz C. Kobiety prawdopodobnie były faszerowane narkotykami i zmuszane do nierządu.
Zatrzymani sutenerzy prawdopodobnie działali na terenie Krakowa od 2015 roku. Pozostałym osobom postawiono zarzuty handlem narkotyków – mogą być również oskarżeni o współudział w sutenerstwie.

Pokrzywdzona Aneta S. została sprzedana za 2000 złotych i następnie zmuszana do prostytucji w jednej z agencji towarzyskiej prowadzonej przez zatrzymanych. Agencja ta miała się mieścić w jednym z mieszkań na krakowskim osiedlu. Zatrzymani Krzysztof G. oraz Dawid K. usłyszeli zarzuty między innymi o handel kobietami a także rozprzestrzenianiem środków odurzających oraz psychotropowych. Zatrzymani działali na terenie Oświęcimia i pobliskich miast. W obieg weszła znaczna ilość środków odurzających, które zostały przekazywane wśród lokalnych dilerów.

Krakowscy śledczy zatrzymali sutenerów i dilerów narkotyków, po przedstawieniu zarzutów zatrzymani przyznali się do winy. Niestety w dalszym ciągu krakowska prokuratura nie ustaliła do kogo trafiały narkotyki i środki psychotropowe. Prokuratura skierowała akt oskarżenia do Sądu Okręgowego, wobec zatrzymanych osób. Aktualnie wobec zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy i umieszczono ich w areszcie. Za dokonane przestępstwa mogą otrzymać nawet 15 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *