70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

ExpressCash to nalesza pożyczka bez bik pożyczka pod zastaw na sam dowód osobisty

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Nie chcemy by nas, jakakolwiek firma wyprzedziła w tym, co robimy, chcemy być po prostu najlepsi, w swojej branży finansowej. Dlatego też wiemy, że co jakiś czas trzeba wymyślać coś nowego, a zarazem innowacyjnego przyciągnąć do siebie nowych klientów. Zastanawialiśmy się ostatnio, co by tu można było jeszcze wprowadzić. Przychodziły nam różne pomysły do głowy, jednak nie byliśmy do nich w 100% pewni. Dlatego też w tym celu postanowiliśmy przeprowadzić ankietę by sami klienci na, powiedzieli, czego tak naprawdę jeszcze od nas oczekują. Wprost powiedzieli, że potrzebna jest miejsce, gdzie będą mogli dodawać swobodnie różnego rodzaju ogłoszenia, zależało im również na tym, by można było to robić bezpłatnie, ponieważ spotkali się już, z tym że za każde ogłoszenie musieli zapłacić i to wcale nie mało. Dlatego też z myślą o naszych klientach udało nam się stworzyć stronę internetową, na której będziecie mogli umieszczać dowolne ogłoszenia i to z dowolnych kategorii i to zupełnie za darmo.

Już po paru dniach przekonaliśmy się, jak bardzo ta strona była potrzebna. Ogromna ilość osób skorzystała z naszej strony internetowej. Nie ma nawet przerwy, cały czas to monitorujemy i dosłownie cały czas są umieszczane ogłoszenia. Dzięki nam możecie umieszczać jakiekolwiek ogłoszenia czy to oferty pracy, czy to ofertę o sprzedaży domu, mieszkania, działki rolnej czy budowlanej. Na naszych ogłoszeniach można znaleźć wiele informacji na takie tematy, że na przykład ktoś chce wynająć pokój, kawalerkę. Coraz więcej osób umieszcza również ogłoszenie, że odda w dobre ręce swojego zwierzaka.

Także korzystając z naszej strony, możesz umieścić ogłoszenia na prawdę w różnych kategoriach, masz coś na sprzedaż, pisz o tym śmiało: mogą to być ubranka dla dzieci, akcesoria kuchenne, samochód na sprzedaż, mogą to być także różnego rodzaju oferty związane ze ślubem czy weselem, oferty związane z elektroniką czy motoryzacją. Wachlarz kategorii jest tutaj naprawdę bardzo szeroki.

Jak należy skorzystać z tej zakładki? Już wszytko dokładnie przedstawiam.

Oczywiście pierwszą czynności, jaką powinieneś wykonać, to musisz wejść na naszą stronę internetową, na której musisz znaleźć zakładkę REJESTRACJA. Jeżeli ją widzisz, to po prostu kliknij. Kolejny krok polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, podczas jego wypełnienia będzie wymagany login oraz hasło sami go musicie wymyślić. Podczas wypełniania formularza kontaktowego niezbędna będą dane osobowe oraz adres e-mail po to by cała rejestracja przebiegła pomyślnie. Wszystkie te czynności wykonałeś? Kliknij, po prostu ZAREJESTRUJ.

Po tych czynnościach zaloguj się na swoją skrzynkę mailową. Odszukaj od nas wiadomość z Linkem rejestracyjnym. Kiedy już go odnajdziesz, to po prostu kliknij.

Kolejny krok polega na tym, że musisz się zalogować na naszej stronie internetowej, podając login oraz hasło. Znalazłeś się na naszej stronie internetowej? Kliknij zakładkę, dodaj ogłoszenie za darmo. Zakładka ta służy do dodawania ogłoszeń i to w na prawdę w różnorodnych kategoriach. Pamiętaj, że jeżeli coś sprzedajesz, musisz umieścić dokładny opis, cenę oraz ważne jest to, byś umieścił zdjęcie danego przedmiotu. Zdjęcie powinno być wyraźne nierozmazane oraz powinno wszystko dokładnie przedstawiać. Ponieważ jak wiadomo, osoba kupująca chce, po prostu widzieć co kupuje, dlatego też tym sposobem zapewne szybciej przyciągniesz do siebie osoby kupujące.

Regularnie odwiedzaj stronę internetową, pozwoli Ci to by być na bieżąco, co się dzieje z Twoim ogłoszeniem, zauważysz jak duża liczba osób, jest zainteresowanych Twoją ofertą. Sprawdzaj też odpowiedzi na ogłoszenie, które umieściłeś. Aby móc to sprawdzić wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Wiadomości, pozwoli Ci ona być cały czas na bieżąco.